Select Language :

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

EMAİL

info@neslihan.com.tr

TEL

0332 239 06 47

ONLİNE SATIŞ

NESLİHAN / KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, her bir ürününün tüm özelliklerini kullanıma uygun bir biçimde en estetik şekliyle tasarlamakta ve sizlerle buluşturmaktadır.

 

Doyumsuz lezzetlere ulaşabilmeniz adına yılların verdiği tecrübeyi günümüz teknolojisi ile harmanlayan OTM tüketicinize en uygun ürünleri sunabilmeniz için çalışıyor.

 

Müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde sürekli gelişen ve yenilikleri tüketicimizle buluşturan bir anlayışı yıllardır sizlere sunuyoruz. Daha sıcak ve keyifli kış gecelerinde OTM farkını yaşayın…

 

Ürettiği her bir ürünü kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşturmadan önce ürün kalitesini OTM garantisiyle sorgulayan firmamız, bu anlayış çerçevesinde tüm üretim aşamalarına yön vermektedir.

 

Yıllardır konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören OTM, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve en üst düzey güvenlik standartlarında uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

 

OTM olarak güvenliğiniz için tasarlıyor sizler için üretiyoruz ve biz sorumluluğumuzu biliyoruz.

E-kATALOG

Ürün ve tanıtım kataloğumuzu online PDF formatında inceleyin.

GÖRÜNTÜLE

NESLIHAN.COM.TR

Otm Isı Cihazları ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti

Telefon

0332 239 06 47

0332 239 06 45 (fax)

Adres

2. Organize Sanayi Bölgesi Kırım Caddesi Ulukavak Sokak No: 8 Selçuklu Konya/TÜRKİYE

Email

info@neslihan.com.tr

sitepatent

Neslihan.com.tr / Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır